Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Divadlo Palace Theatre, Václavské náměstí 43, 11000 Praha 1
 A do pyžam!
Účinkují: Jiří Langmajer, David Suchařípa, Kateřina Brožová, Zdeněk Vencl, Kamila Špráchalová, Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Nela Boudová, Eva Čížkovská, Martin Hruška
Autor: Marc Camoletti
Režie: Petr Hruška
Vstupné: 200-390 Kč
Brilantní komedie, která si neklade jiný cíl, než pobavit diváka. Kultivovaně oživuje neselhávající principy francouzské bulvární frašky. Autor má mimořádný cit pro vtip, situační a slovní komiku. Umí vytvořit zajímavou zápletku a najít vtipné rozuzlení, neobává se ani jiného druhu pikantérie.
A do pyžam!
A do pyžam!
A do pyžam!
A do pyžam!
Caveman
Účinkují: Jan Holík, Jakub Slach
Autor: Rob Becker
Režie: Patrik Hartl
Vstupné: 170-360 Kč
Caveman je nejen obhajobou jeskynního muže, ale hlavně obhajobou inteligentního humoru. Dlouho u nás nevídanou!
"Obhajoba jeskynního muže", kterou napsal a na jevišti sám uvádí Rob Becker, představuje humorné přemýšlení o rozdílech mezi muži a ženami a o tom, jak tyto rozdíly vyvolávají často nedorozumění. Představení pro jednoho herce zaplňuje do posledního místa hlediště mnoha divadel v USA i v Kanadě.
Dámská šatna
Účinkují: Jana Krausová, Gabriela Vránová, Nina Divíšková, Zdeňka Žádníková-Volencová, Kristýna Fuitová-Nováková , Adéla Kačerová, Martin Sochor, Jakub Maceček, Pavel Filip
Autor: Arnošt Goldflam
Režie: Jakub Maceček
Vstupné: 200-390 Kč
Jestlipak víte, která místnost v divadle je ta opravdu nejdůležitější? Kde se všechno určuje, probírá, ovlivňuje, posuzuje a rodí? Tím tajemným, mystickým a vzrušujícím místem je dámská šatna. A právě sem nás zavede stejnojmenná hra Arnošta Goldflama.
Dámská šatna
Dámská šatna
Dámská šatna
Dámská šatna
Divadelní komedie
Účinkují: Veronika Žilková, Ladislav Mrkvička, Vladimír Kratina, David Matásek, Lukáš Vaculík, Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Filip Čapka, Jan Bidlas, Dana Syslová, Martina Hudečková
Autor: Bengt Ahlfors
Režie: Petr Hruška
Vstupné: 150-350 Kč
Divadlo je bordel a náš úkol je vyhovovat obecenstvu. Poskytovat mu vzrušení a senzace, za který jsou lidi ochotní zaplatit u kasy. … Vím, co je to divadlo. Fabrika na vzrušení.
Takto vidí milované divadlo protřelý inspicient Oskar, který se spolu se svými kolegy v roce 1979 v ošuntělém provinčním divadle snaží nastudovat novou hru. V postavě jejího autora, věčně namazaného Bengta, který není schopný napsat konec své hry, nelze přehlédnout Ahlforsovu sebeironickou střelbu do vlastních řad. 
Dohazovač
Účinkují: Kateřina Brožová, Dana Syslová, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Richard Trsťan, Miloslav Mejzlík
Autor: Lawrence Roman
Režie: Petr Hruška
Vstupné: 150-460 Kč
Úspěšná hra amerického autora Lawrence Romana se odehrává v luxusním bytě, kde žije Stephanie Millsová se svou matkou Grace. Emancipovaná, velmi bohatá osmatřicetiletá Stephanie či Stevie (používá totiž mužskou podobu svého jména), úspěšná manažerka, odejde od firmy, kde pracovala, protože si v poslední chvíli uvědomila, že jí pro samou práci a kariéru nezbyl čas na soukromý život, že si nestačila najít partnera, natož vdát se a mít děti, na které se už dlouho těší její čiperná matka Grace. Stevie se proto rozhodne jednat rázně, jak má ve zvyku: Její bývalý šéf jí doporučil Robina McFee, který pomáhá zámožným klientům při výběru vhodného partnera a který i jemu pomohl najít manželku. Suverénně se chovající Robin, zjevně úspěšný muž, očividně není sebevědomé Stevie sympatický a po chuti jí není ani tento způsob seznamování. Musí však Robinovi odpovědět i na intimní dotazy, jak si svého partnera představuje, jaké má na něj požadavky. Stejně jako Robin Stevie nijak neokouzlí ani první dva nápadníci, které za ní ze své stáje pošle. Avšak k všeobecnému překvapení po několika nečekaných zvratech všechno dobře dopadne - a na své si přijde i matka Grace.
Dohazovač
Dohazovač
Dohazovač
Dohazovač
Dveře
Účinkují: Jitka Smutná, Jan Hartl, Jana Stryková, Tereza Nekudová
Autor: Milan Kopecký
Režie: Helena Glancová
Vstupné: 150-300 Kč
Když vás opustí manžel a uteče za jinou, která je mladší než jeho vlastní dcera, když vlastní dcera začne mít touhy odpoutat se od "rodinného krbu" a zkusit si sou vlastní cestu, když se vám práce stává rutinou a všichni kolem ní nezajímavou nutností, když máte pocit, že všechny sousedky vás tupě sledují, když už jen pouhý pohled na chlapa ve vás vyvolává potřebu něčeho zbytečného – pak se může zdát, že váš život zrovna nestojí za moc. Zbývá vám ještě mnoho: například naděje, protože ta nikdy neumře dřív než my.
Dveře
Dveře
Dveře
Dveře
Líbánky
Účinkují: Jiří Langmajer, Ivana Jirešová, Klára Issová, Kryštof Rímský, Jitka Čvančarová, Jan Teplý ml., Michal Slaný, Kristýna Frejová
Autor: Noel Coward
Režie: Petr Hruška
Vstupné: 150-350 Kč
Divadelní hra Líbánky, aneb Láska ať jde k čertu patří k nejúspěšnějším komediím Noela Cowarda. Dvojice bývalých manželů se po letech setkává v drahém francouzském hotelu, kam oba přijeli trávit líbánky se svými novými a mladšími partnery.
Následuje to, co by oba bývalé manžele Elyota a Amandu ani ve snu nenapadlo: opět se do sebe zamilují. Napětí mezi čtveřicí roste. Nakonec před svými novými partnery Sybilou a Victorem utečou do Amandina bytu v Paříži. Oba dva spolu však nepřestanou bojovat.
Líbánky
Líbánky
Líbánky
Líbánky
Miláček Anna
Účinkují: Martina Hudečková, David Prachař, Linda Rybová, Saša Rašilov, Vanda Hybnerová
Autor: Marc Camoletti
Režie: Zdeněk Tyc
Vstupné: 200-390 Kč
Světově proslulá komedie o tom, že není šikovné přivést si domů milence právě, když má váš manžel v ložnici svou přítelkyni. Ještě, že je tu služka Anna ...
Motýli
Účinkují: Vojta Kotek, Klára Jandová, Jana Stryková, Valérie Zawadská, Richard Trsťan
Autor: Leonard Gershe
Režie: Alexej Pyško
Vstupné: 150-350 Kč
"Co je víc? Milovat, nebo být volný jako motýl?" Love story plná humoru a nečekaných poznání.
Jméno Leonarda Gershe není v Čechách příliš známé. Neprávem. Byl to velmi úspěšný autor a hrál se mnohokrát i u nás. Jeho Motýli se objevili na repertoáru několika českých divadel a později i soukromých hereckých společností.
Motýli
Motýli
Motýli
Motýli
 Na konci duhy
Účinkují: Hana Maciuchová, Miloslav Mejzlík, Tomáš Petřík, Petr Čtvrtníček, Petr Bláha
Autor: Peter Quilter
Režie: Jakub Maceček
Vstupné: 200-390 Kč
Zákulisní život Judy Garland byl námětem nesčetných fám, které se bohužel zakládaly na pravdě a týkaly se její závislosti na drogách – a na mužích. Nebo spíše na lásce. Chtěla být milována, ale muži, které milovala, toužili po Judy, která zpěvem vydělává velké peníze, anebo po Judy, kterou by mohli zachránit a napravit. Sama však byla pro muže záhadou, kterou nebylo snadné rozlousknout. V inscenaci živě zazní také nesmrtelné písně Judy Garland.

Na konci duhy
Na konci duhy
Na konci duhy
Na konci duhy

 O lásce
Účinkují: Karel Roden, Jana Krausová
Autor: Paul Claudel
Režie: Adam Kraus
Vstupné: 200-390 Kč
Francouzská konverzační komedie s Karlem Rodenem a Janou Krausovou v hlavních rolích.
Velká zebra
Účinkují: Ondřej Vetchý, Petr Čtvrtníček, Jitka Ježková, Jana Janěková ml., Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Dana Černá, Martina Hudečková, Dagmar Čárová, Otmar Brancuzský, Jaromír Dulava, Zdeněk Vencl
Autor: Jean-Jacques Bricaire, Maurice Lassayques
Režie: Petr Palouš
Vstupné: 150-350 Kč
Christian má "nemoc". S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.
Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.
Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými "vdovami" i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?
Velká zebra Velká zebra Velká zebra Velká zebra
Vše o mužích
Účinkují: Maroš Kramár, Filip Blažek, Michal Slaný
Autor: Miro Gavran
Režie: Jana Janěková
Vstupné: 200-390 Kč
Aneb jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí i stydí. Aneb jak to dopadá, když se testosteron smíchá s city a striptýzem. Tragikomedie o mužích pro ženy, aby je opět nepochopily.
Vše o mužích Vše o mužích Vše o mužích Vše o mužích
Vše o ženách
Účinkují: Jitka Schneiderová, Anna Šišková, Jana Krausová
Autor: Miro Gavran
Režie: Jana Janěková
Vstupné: 200-390 Kč
Komedie o mužích, kteří se domnívají, že všechno ví ... a to nejen o ženách.
Vše o ženách je příležitostí pro tři skvělé herečky, z nichž každá se představí v pěti rolích, a to vše v rytmu songů 60. let 20. století. Autorem hry je současný chorvatský dramatik, který vyprodává divadla od Washingtonu přes Buenos Aires až po indické město Bombaj.
Vše o ženách Vše o ženách Vše o ženách Vše o ženách
Zdravý nemocný
Účinkují: Karel Roden, Eva Janoušková, Jana Krausová, Marian Roden, Kryštof Hádek, Jaromír Nosek, Kristýna Nováková, Jakub Maceček, Petr Pěknic, Adam Kraus, Kristýna Janáčková, Martina Šimíčková, Tereza Roglová
Autor: Jean-Baptiste Molière
Režie: Jakub Maceček
Vstupné: 200-460 Kč
Po mně je veta. Jsem v agónii. Umírám. Jsem mrtev. Již cítím, kterak se lékařství na mně mstí. Nové nastudování Molièrovy komedie s Karlem Rodenem v titulní roli.
Zdravý nemocný Zdravý nemocný Zdravý nemocný Zdravý nemocný